• Обновено
Голем формат печатач делови на spt 510 главата приклучок за трансфер картичка Zhongye Infiniti Phaeton печати ја главата конектор 1pc за продажба
zoom_in

Голем формат печатач делови на spt 510 главата приклучок за трансфер картичка Zhongye Infiniti Phaeton печати ја главата

DEN 479.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Портокал,LM,Црно на Жолто,Сино Небо
Бренд Име:
CM
Број На Модел На:
Spt 510 главата конектор
Тип:
Други
Точка име :
SPT 510 трансфер картичка
користат за:
Zhongye / Бесконечност / Предизвикувач / Crystaljet / Pheaton печатач
боја:
Зелена
Местото на Оригиналот:
Кина
погоден глава за печатење :
spt 51o глава за печатење
Функција:
Бренд Нови
MOQ:
1pc
Тип:
USB глава за печатење одбор
испорака ден:
1-2working ден по confrim плаќање
Пакет:
картон

Слични производи во категоријата..