• Обновено
2 парчиња/многу 56UA77150 Хартија Храна Чистење Опрема За Коника Minolta bizhub Про 1050 Про 1051 Про 1200 Про 1200P LU201 14T
zoom_in

2 парчиња/многу 56UA77150 Хартија Храна Чистење Опрема За Коника Minolta bizhub Про 1050 Про 1051 Про 1200 Про 1200P

DEN 600.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
56UA77150
боја:
Бела
Бренд Име:
CNAPPRO
Тип:
Други
Дел Број P/N:
56UA77150
Тип:
Хартија Храна Чистење Опрема НА 14T
Функција:
вистински
Употреба во :
За Коника Minolta bizhub Про 1050 Про 1051 Про 1200 Про 1200P LU201
Количина:
2 парчиња
Дефект го оценувате :
помалку од 0.1%
време на испорака:
2-5 работни дена по плаќање
Заб:
14T

Слични производи во категоријата..