• Обновено
1PC Божиќ Декорација за Дома Дедо Мраз Шише Вино Покрие Вреќа на Дедо мраз Вреќа Decorat Вечера Табела Декорација Дома Партија Decors
zoom_in

1PC Божиќ Декорација за Дома Дедо Мраз Шише Вино Покрие Вреќа на Дедо мраз Вреќа Decorat Вечера Табела Декорација

DEN 71.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Број На Модел На:
HG150
is_customized:
Yes
функција 1:
Божиќ декорација за дома
Карактеристика 2:
Вечера Табела Декорација
функција 3:
Партија Decors
карактеристика 4:
нова Година за декорација
Карактеристика 5:
Божиќ Подарок
Функција 6:
нова година подароци
Големина:
30x12.5cm
materail:
Ја Красеше+Sequins
боја:
црвена зелена
Тежина:
20g

Слични производи во категоријата..