• Обновено
Црна Оникс Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 49 cm, N0742
zoom_in

Црна Оникс Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 49 cm, N0742

DEN 215.52

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро-Обложено

Слични производи во категоријата..