• Обновено
Rhyolite Jaspper Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 51.7 cm, N0751
zoom_in

Rhyolite Jaspper Ѓердан Сребро Шалче над Бакар , 51.7 cm, N0751

DEN 212.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
Утопија Скапоцен Камен
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро-Обложено

Слични производи во категоријата..