• Обновено
Моден Бохемски Накит, Трендовски Подолго Јака НАДЕЖ 30*30ММ Сребро Круг Pendant Ѓердани Жени/Девојка Монета Ѓердани & Приврзоци
zoom_in

Моден Бохемски Накит, Трендовски Подолго Јака НАДЕЖ 30*30ММ Сребро Круг Pendant Ѓердани Жени/Девојка Монета Ѓердани

DEN 165.60

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
COUYA
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
cy012 Трендовски Подолго Јака НАДЕЖ 30*30ММ Сребро Круг Pendant Necklac
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Пол:
Унисекс
Pendant Големина:
30*30ММ Трендовски Подолго Јака НАДЕЖ 30*30ММ Сребро Круг Pendant Neckl
Функција:
Никој
боја:
Сребрени Приврзоци Ѓердани
is_customized:
Yes
Материјал:
Животната Средина Легури,Nickle Слободни,Доведе Слободни
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Tyep:
ѓердан јака
Состојба:
100% Сосема Нов
Способност:
Висок квалитет, ниска цена,со Големи акции,Брза испорака
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Должина:
50-60cm
Ѓердани:
Тренди Подолго Јака НАДЕЖ 30*30ММ Сребро Круг Pendant Ѓердани

Слични производи во категоријата..