• Обновено
CHIMDOU Прекрасна Кит Опашка Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Синџир за мажи или жени, Божиќ подарок, РОК Biker Rider Накит
zoom_in

CHIMDOU Прекрасна Кит Опашка Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердан Синџир за мажи или жени, Божиќ подарок, РОК Biker Rider

DEN 95.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Панк
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
AP1083
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
3.1 cm*4.8 cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
CHIMDOU
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
60cm

Слични производи во категоријата..