• Обновено
Метал Pomeranian Куче Ѓердан Прекрасна Легура Куче Pendant Ѓердан Пад на превозот
zoom_in

Метал Pomeranian Куче Ѓердан Прекрасна Легура Куче Pendant Ѓердан Пад на превозот

DEN 57.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метална боја:
Злато-боја, Сребро Позлатен, Розово Злато Боја
Бренд Име:
sykesha
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
љубителите'
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
KXL2005
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
1.8 cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Легура
Должина:
50cm

Слични производи во категоријата..