• Обновено
LZHLQ Boho Multilayer Tassel Вода Капка Ѓердани Жените Трендовски Гроздобер Шема Ѓердан Шупливи Јаки Позлатен Накит Изјава
zoom_in

LZHLQ Boho Multilayer Tassel Вода Капка Ѓердани Жените Трендовски Гроздобер Шема Ѓердан Шупливи Јаки Позлатен Накит

DEN 116.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
LZHLQ
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
14*25 см
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
Број На Модел На:
16KJ-D609
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Тежина:
103g
Должина:
45+5 cm
Процесирање на нарачката време:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа
превозот:
Цел повеќе од 130$,бесплатен превозот од DHL,Fedex
Ние Прифаќаме:
Трговијата на мало,трговија на Големо,Dropshopping,Изменуваат,ОЕМ
Пакување:
хартиена кеса
Боја:
Како се покаже слика
Шема:
Мулти-слој ретро геометрија + капките вода tassel
Материјал:
Цинк Легура + акрилик

Слични производи во категоријата..