• Обновено
Класичен Нордиска Митологија Нови Ѓердан Накит Голема Црна Мечка Животинско Главата Pendant Ѓердани Ѓердан Змија Синџир Ѓердан Трговија На Големо
zoom_in

Класичен Нордиска Митологија Нови Ѓердан Накит Голема Црна Мечка Животинско Главата Pendant Ѓердани Ѓердан Змија Синџир

DEN 47.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Број На Модел На:
NE047
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
Meirenpeizi
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Pendant Големина:
4cm*3.8 cm
Функција:
Фитнес Тракер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бесплатен превозот :
Цел.>$5 со thacking број
Пакет:
OPP вреќа
is_customized:
Yes
боја:
Сребро.
Место на Потекло:
Кина
цена:
Фабрика цена
квалитет:
Висок квалитет
Методи На Продажба:
Продажба На Мало;Трговија На Големо;Dropshipping
Тежина:
18g

Слични производи во категоријата..