• Обновено
СО БОГА СИТЕ НЕШТА СЕ МОЖНИ Спомен Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу,#LN369
zoom_in

СО БОГА СИТЕ НЕШТА СЕ МОЖНИ Спомен Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу,LN369

DEN 288.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Број На Модел На:
#LN369
Пол:
Жените
Pendant Големина:
22mm
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Oralevin
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
Синџир должина:
18inch
Бесплатни Express:
Цел над $150
Прифати Прилагодено Дизајн:
ве молиме контактирајте со нас
Најголемиот Дел Цел:
прифатете

Слични производи во категоријата..