• Обновено
Shellhard Шарм Ѓердан Изјава Boho Колиер Гроздобер Црн Триаголник Вулкан Лава Камен Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит
zoom_in

Shellhard Шарм Ѓердан Изјава Boho Колиер Гроздобер Црн Триаголник Вулкан Лава Камен Pendant Ѓердан Жени Мажи Накит

DEN 42.48

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Shellhard
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Камен
Pendant Големина:
Други
Број На Модел На:
Триаголник лава ѓердан
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Геометриски
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Други
Функција:
Други

Слични производи во категоријата..