• Обновено
Бесплатен Превозот Мода Долго Кристално Стакло Заврзана Був Pendant Ѓердани За Жените, Етничките Ѓердан
zoom_in

Бесплатен Превозот Мода Долго Кристално Стакло Заврзана Був Pendant Ѓердани За Жените, Етничките Ѓердан

DEN 191.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Главниот Камен Боја:
Сива, Мулти
Должина:
86cm
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
2
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
5
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
2

Слични производи во категоријата..