• Обновено
5pcs Природни Lapis Lazuli Камења Точка Куршум Ѓердан Сребро Позлатен Обвивка Pendant Drusy Кварц Druzy Pendant Ѓердан
zoom_in

5pcs Природни Lapis Lazuli Камења Точка Куршум Ѓердан Сребро Позлатен Обвивка Pendant Drusy Кварц Druzy Pendant Ѓердан

DEN 576.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
околу 43-45mm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
kejialai
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
18inch
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
BL-650
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Како слика покажува
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..