• Обновено
GOKADIMA Мода Годишнината од не ' Рѓосувачки Челик Класичен Накит мажите ги Преземе нож Слика Pendant Ѓердан Сребрена Боја WP856
zoom_in

GOKADIMA Мода Годишнината од не ' Рѓосувачки Челик Класичен Накит мажите ги Преземе нож Слика Pendant Ѓердан Сребрена

DEN 143.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
47mm*32-милиметри
Број На Модел На:
WP856
Бренд Име:
gokadima
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Слика
Функција:
Никој

Слични производи во категоријата..