• Обновено
4 Бои Смрт Белешка Ѓердан Од Злато Сина Метал Крстот Pendant Ѓердан Јаже, Верига Жени Мажи Накит Божиќ Подароци 11999
zoom_in

4 Бои Смрт Белешка Ѓердан Од Злато Сина Метал Крстот Pendant Ѓердан Јаже, Верига Жени Мажи Накит Божиќ Подароци 11999

DEN 62.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
5.5x3cm(1cm=0.394 во)
Број На Модел На:
11999
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Функција:
Расположение Tracker
Обликотшема:
Крстот
Пол:
Унисекс
Должина:
44cm
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина
Пакет:
секој објект со opp вреќа
Пол:
Жени,Мажи,Женски,машки И
Следење на информации:
>7usd со следење на број
Функција:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина

Слични производи во категоријата..