• Обновено
6 Модерна Ретро Лофт Обоено Стакло Виси Светилка Тифани Стил Едноставна Pendant Светлина Тела За Трпезарија Спалната Соба Ходникот P769
zoom_in

6 Модерна Ретро Лофт Обоено Стакло Виси Светилка Тифани Стил Едноставна Pendant Светлина Тела За Трпезарија Спалната

DEN 2399.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Бренд Име:
cheerhuzz
Е Светилки Вклучени:
No
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Извор На Енергија:
AC
Напон:
90-260V
сертификација:
CCC,CE
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Стил:
Тифани
База Тип:
E27
Гаранција:
1 година
Заврши:
Железо
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Материјал:
Стакло Камен
Број на извори на светлина:
1
Техника:
Кован
Број На Модел На:
PL769
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Место:
Салон,Студија,Господар Спална Соба
Примена:
Трпезарија
Тип На Објект:
Pendant Светла

Слични производи во категоријата..