• Обновено
Лофт Стил Железо, Индустриски Droplight Lumiled Гроздобер Pendant Светилка Тела За трпезарија RH Виси Светлина Затворен Осветлување
zoom_in

Лофт Стил Железо, Индустриски Droplight Lumiled Гроздобер Pendant Светилка Тела За трпезарија RH Виси Светлина Затворен

DEN 1560.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип На Објект:
Pendant Светла
Бренд Име:
IWHD
Техника:
Насликани
Тело Материјал:
Железо
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Гаранција:
3 година
Број на извори на светлина:
1
Примена:
Трпезарија
сертификација:
CCC,CE,PSE,RoHS,УЛ
Заврши:
никел
Осветлување Област:
15-30square метри
Е dimmable:
No
Стил:
Гроздобер
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Метал
Место:
Салон,Студија,други спални соби,Хотел Соба
Е Светилки Вклучени:
Yes
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Абажур Боја:
Бела,Црна,Црвена
Број На Модел На:
Лофт Droplight

Слични производи во категоријата..