• Обновено
Модерна личност led лустерот спалната соба Ресторан, Бар креативен моден
zoom_in

Модерна личност led лустерот спалната соба Ресторан, Бар креативен моден

DEN 1416.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Боја На Каросеријата:
Црна, Бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
сертификација:
CCC,FCC,CE
База Тип:
E27
Материјал:
Стакло Камен
Техника:
Жица Цртање Виси
Гаранција:
2 година
Бренд Име:
Orcinus orca
Извор На Светлина:
LED Светилки
Осветлување Област:
5-10square метри
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
WL13946-5
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо

Слични производи во категоријата..