• Обновено
Модерната pendant Светлина Бакар/Sliver/Gold/чаша црвено топката светилка за продавница декорација
zoom_in

Модерната pendant Светлина Бакар/Sliver/Gold/чаша црвено топката светилка за продавница декорација

DEN 709.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Wattage:
15cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
CQC,CE,FCC,ГШ,RoHS,EMC,PSE,ССА,CCC
Абажур Боја:
Сребрена,Бела,Златна,Црвена
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Инсталација Тип:
кабелот pendant
База Тип:
E27
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Хотел Соба,Господар Спална соба,други спални соби
Заврши:
Полиран Хром
Материјал:
FRP
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Бренд Име:
IKVVT
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Осветлување Област:
5-10square метри
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Е dimmable:
No
Број На Модел На:
оо-p-02
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Број на извори на светлина:
1
Тело Материјал:
Стакло

Слични производи во категоријата..