• Обновено
Трговија на големо 12-14 Инчен Петел Опашка Трим Coque Пердув средување/лента Пердув За Занаети DIY Фустан, Здолниште Карневал Носии Plumes
zoom_in

Трговија на големо 12-14 Инчен Петел Опашка Трим Coque Пердув средување/лента Пердув За Занаети DIY Фустан, Здолниште

DEN 451.44

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
1 Meters, 5 Meters, 10 Meters
Бренд Име:
SMT-ЗАНАЕТ
Шема:
Обоена
Број На Модел На:
Петел Опашка Пердув Трим
Материјал:
Петел Опашка Frim Coque Пердув
боја:
Бела,Црвена,Црна,Сина,Жолта,Портокалова,Злато
Ширина:
12-14 inch / 30-35 CM
Должина:
ве молиме изберете

Слични производи во категоријата..