• Обновено
Зелено Растение Перница Покрие Тропик Кактус Pteridophyte Фрли Перница Покрие Декоративни Перници Цвет Перница Покритие за Троседот Автомобил
zoom_in

Зелено Растение Перница Покрие Тропик Кактус Pteridophyte Фрли Перница Покрие Декоративни Перници Цвет Перница Покритие

DEN 114.96

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
450mm*450mm
Бренд Име:
fanximan
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
Плоштад
Техника:
Ткаени
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
c06013
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..