• Обновено
Густав Klimt На Бакнеж Обичај Zippered Плоштадот Pillowcase 18x18inch (Близнак страни) Перница Перница Покрие Случај LU3-180
zoom_in

Густав Klimt На Бакнеж Обичај Zippered Плоштадот Pillowcase 18x18inch (Близнак страни) Перница Перница Покрие Случај

DEN 215.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
35X35cm, 40X40cm, 45X45cm, 60X60cm
Број На Модел На:
T7-L
Бренд Име:
shunqian
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Жакард
Шема:
Обична Обоена
Техника:
Nonwoven
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Не-Токсични,Еко-Пријателски
Ткаенина Count:
60
тема count:
400TC
одделение:
одделение А
is_customized:
Yes
Употреба:
Дома,Хотел,Во Болница
Големина:
45X45cm
Тип:
Pillowcase
Должина:
For Single Pillow

Слични производи во категоријата..