• Обновено
Нови Пристигнување аниме девојка знаци со кимоно Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено вашиот слика подарок
zoom_in

Нови Пристигнување аниме девојка знаци со кимоно Pillowcases патент Обичај Перница Случај Повеќе Големината Прилагодено

DEN 115.20

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
35x35cm one sides, 40x40cm one sides
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Полиестер / Памук
Непристојни Слика:
No
Стил:
Dobby
Употреба:
Дома,Во Болница,Хотел
Тип:
Декоративни Pillowcases
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
Шема:
Печатени
одделение:
одделение А
тема count:
400TC
Ткаенина Count:
40
Техника:
Nonwoven
Бренд Име:
UL
Сексуално Сугестивна:
No
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..