• Обновено
WJY424-2 Обичај Pillowcase Индискиот пердуви и кучиња Памук, Лен Една Страна дом Mondern Класичната Перница Опфаќа 45x45cm
zoom_in

WJY424-2 Обичај Pillowcase Индискиот пердуви и кучиња Памук, Лен Една Страна дом Mondern Класичната Перница Опфаќа

DEN 119.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
45x45cm One Side
Употреба:
Болница,Хотел,Дома
Материјал:
Полиестер / Памук
тема count:
300TC
Ткаенина Count:
40
одделение:
одделение А
Техника:
Ткаени
Функција:
Еко-Пријателски,Не-Токсични
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Бренд Име:
xxihlive
Тип:
Декоративни Pillowcases
Број На Модел На:
0518
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Со основни или не:
Само маска
Материјал:
Памук,Лен
Обликот:
Плоштад
Големина:
45x45cm
Стилови:
Модерна
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Боја:
Како се покаже слика
Печати:
Еден страна
Применливи Луѓе:
Универзална
Слика:
Индискиот пердуви и кучиња

Слични производи во категоријата..