• Обновено
Моден Lumbar Назад Перница Memory Пена Назад На Болка Болка Перница Автомобил SeaOffice Стол Ортопедски Седиште Решение Перница
zoom_in

Моден Lumbar Назад Перница Memory Пена Назад На Болка Болка Перница Автомобил SeaOffice Стол Ортопедски Седиште Решение

DEN 261.84

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Спецификација:
See below for size descriptions
Стил:
Модерна
Употреба:
Седиште
Пополнување:
Мемориска Пена
Број На Модел На:
Lumbar Назад Перница
Шаблон Тип:
Цврста
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Техника:
Ткаени
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Крпеница
Тип:
Cusion
Бренд Име:
градови куче
Функција:
меморија
Обликот:
како Слика
Греење Метод:
назад поддршка перница
Материјал:
Мемориска Пена

Слични производи во категоријата..