• Обновено
FAJARINA Висок Квалитет Вистинска Змија Кожата Кожни Каиши за Мажи Ткаени Линија Ремени Појас 3 Бои се Опционални Без Тока N17FJ340
zoom_in

FAJARINA Висок Квалитет Вистинска Змија Кожата Кожни Каиши за Мажи Ткаени Линија Ремени Појас 3 Бои се Опционални

DEN 4512.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Појас Должина:
110cm 32to33 Инчен, 115cm 34to35 Инчен, 120cm 36to37 Инчен, 125cm 37to40 Инчен, 130cm 41to43 Инчен
Тип На Објект:
Појаси
Појас Ширина:
3.8 cm
Одделот За Името:
Возрасни
Тока Ширина:
3.8 cm
Бренд Име:
FAJARINA
Тока Должина:
3.8 cm
Пол:
Мажи
Стил:
Новина
Појаси Материјал:
Cowskin
Шаблон Тип:
Животните
Број На Модел На:
N17FJ340
Атрибут:
Висок квалитет
Појас Должина:
105-125cm
рака тока:
Pin/мазна Тока
рака тока материјал:
не тока
Појаси Големина:
2XS,XS,S,M,L,XL,XXL или 27,28,29,30,31,32,33,34,35,36,38,40,41
Име:
Вистинска Змија Кожата
боја:
Кафето Црно Бело
дизајн:
Уникатен дизајн
Продажба Метод:
фабриката за директна продажба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Слични производи во категоријата..