• Обновено
MAHA Преносни USB Полнач за 5V 2A 18650 Моќ Банка Батеријата Кутија За iphone6 паметен Телефон Боја:Бела/Сино/Розова
zoom_in

MAHA Преносни USB Полнач за 5V 2A 18650 Моќ Банка Батеријата Кутија За iphone6 паметен Телефон Боја:Бела/Сино/Розова

DEN 78.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
Бела, Сина, Розова
Тип:
USB
Брзо полнење:
Yes
Интелигентни Полнење:
No
екран:
No
Бренд Име:
Fasdga
Употреба:
Повеќе Микро Батерии Lipo

Слични производи во категоријата..