• Обновено
Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА /AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија паметен полнач
zoom_in

Liitokala Lii-100 1.2 V 3.7 V 3.2 V 3.85 V АА /AAA 18650 18350 26650 10440 14500 16340 25500 NiMH литиум батерија

DEN 221.28

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Чашката Стандард:
USB кабел
Употреба:
Стандардна Батерија
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
1
Број На Модел На:
lii-100
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
Yes
Бренд Име:
liitokala
Брзо полнење:
Yes

Слични производи во категоријата..