• Обновено
10pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 453047 600mAh За Bluetooth MP3 MP4 PSP звучна картичка убавина инструмент
zoom_in

10pcs /Многу 3.7 v литиум Li ion polymer батерија 453047 600mAh За Bluetooth MP3 MP4 PSP звучна картичка убавина инструмент

DEN 671.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
10pcs
Број На Модел На:
453047
Номиналниот Капацитет:
600mAh
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
3.7 V
користат за:
bluetooth слушалки 3D стакло Smart хривнија
Номиналниот Капацитет:
600mAh
Околу тежина:
7g
Сопствени приклучоци:
10 може да се прилагоди
Циклус на животот:
500-700 циклуси
Максимална батеријата празнење фактор:
1C Хеликоптер не е достапна

Слични производи во категоријата..