• Обновено
Easylander GP0836L17 ХС-MW600 Батеријата ЗА Sony Ericsson MW600 & MH100 Безжична Bluetooth слушалки
zoom_in

Easylander GP0836L17 ХС-MW600 Батеријата ЗА Sony Ericsson MW600 & MH100 Безжична Bluetooth слушалки

DEN 302.16

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Број На Модел На:
GP0836L17
Големина:
AAA
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1pcs
Номиналниот Капацитет:
170mah
Конектори:
НЕ Конектор
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
Функција:
Батерија
Volt:
3.7 V
користат за:
MW600 & MH100
Номиналниот Капацитет:
170mah
Околу тежина:
4g

Слични производи во категоријата..