• Обновено
2017 liitokala 18650 3400 Батеријата 3400mAh 3.7 V NCR18650B Батерија Li-ion Батерија за Светло копче за panasonic +DIY никел
zoom_in

2017 liitokala 18650 3400 Батеријата 3400mAh 3.7 V NCR18650B Батерија Li-ion Батерија за Светло копче за panasonic

DEN 108.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

боја:
1PCS батерија, 2 ПАРЧИЊА батеријата, 3PCS батеријата, 4PCS батеријата, 5PCS батеријата, 6PCS батеријата, 10PCS батеријата
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1-10PCS
Број На Модел На:
NCR18650B
Бренд Име:
liitokala
Номиналниот Капацитет:
3001-3500mAh
Тип:
Li-Ion
Големина:
18*65MM
Земја на потекло:
Јапонија
Полнење Напон:
4.35 V
Празнење напон:
2.75 V
Производство датум:
Најновата серија

Слични производи во категоријата..