• Обновено
10 Бои Воена Amry Тактички Торбичка Отворено Лов Пешачење Спортски Телефон Торба Мажите Airsoft Снимање Половината Торба Magaizne Пошта
zoom_in

10 Бои Воена Amry Тактички Торбичка Отворено Лов Пешачење Спортски Телефон Торба Мажите Airsoft Снимање Половината

DEN 216.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
КП-012
боја:
Тен Црна Зелени
Материјал:
висока густина најлон
Тежина:
150g
Големина:
12 * 6 * 17.5cm
Објектот:
тактички торбичка

Слични производи во категоријата..