• Обновено
Топла Мажите персоналните директно панталони алкохол инструментално исече панталони машки модни улица стил Големи димензии панталони Осум панталони 27-44
zoom_in

Топла Мажите персоналните директно панталони алкохол инструментално исече панталони машки модни улица стил Големи

DEN 1392.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина:
27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44
Тип На Објект:
Целосна Должина
Пол:
Мажи
Стил:
Моден
Дебелина:
Midweight
Пред Стил:
Станот
Затворање Тип:
Еластичен Појас
Одговара Тип:
Лабава
Бренд Име:
BADUN QISHI
Панталона Стил:
Директно
Декорација:
Панделки
Половината Тип:
Средината
Материјал:
Памук
Ткаенина Тип:
Chiffon
Должина:
Ankle-Length Pants
Број На Модел На:
K1
облека дизајнерски детали:
мулти-џеб

Слични производи во категоријата..