• Обновено
Allenjoy backdrops фотографија Божиќ зима Снег Борови деца декорација подароци камера позадина за фотографии
zoom_in

Allenjoy backdrops фотографија Божиќ зима Снег Борови деца декорација подароци камера позадина за фотографии

DEN 333.36

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (мм):
Бренд Име:
Allenjoy
Број На Модел На:
Allenjoy
Стил:
Сценско
Тип:
Спреј Насликани
Пакет:
Yes
Материјал:
тенка винил
Големина:
customized to any size
кориснички:
текст или дизајн
се применуваат:
фотографија Фото студио,забава, прослава
Материјал:
Тенка винил и Полиестер
Макс. ширина:
300cm(10ft)
Може да се мијат:
Полиестер само
Функција:
Намалување на браздата од пеглање
Производство начин:
И Термички трансфер печатење
Употреба:
Различни големини за различни употреба.
Контактирајте со нас:
Пони#globalego.cn

Слични производи во категоријата..