• Обновено
КЕЈТ Фотографија Backdrops Светла Ѕвезда Позадина Космички Планета Позадина Романтична Свадба Позадина Naturism Деца Фотографии
zoom_in

КЕЈТ Фотографија Backdrops Светла Ѕвезда Позадина Космички Планета Позадина Романтична Свадба Позадина Naturism Деца

DEN 719.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (мм):
W 200cmxH 200cm, кориснички големини, W 150cmxH 220cm, W 200cmxH 300cm, W 250cmxH 250cm, W 300cmxH 600cm, W 150cmxH 200cm, W 300cmxH 300cm
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Број На Модел На:
J02425
Бренд Име:
кејт
Стил:
Сценско
Материјал:
Микрофибер
Новиот Материјал Предности:
Reable
превозот:
Бесплатен превозот или да плаќаат товар за испорака
се применуваат:
Затворен,Бебе,Свадба,забава,Дете,Фестивали,итн
Големина:
Fixed size and custom size
сопствени направени:
Сопствени слики и големина(контактирајте ме)
Период на порибување:
5 Дена(нормално 3 Дена)
клучен збор:
Фото backgound, fotografia позадина
Трговија на големо:
Целосна 3 пик, попуст 5%(ме контактирате за повеќе)
По продажба проблем:
Ве молиме контактирајте ме за прв пат

Слични производи во категоријата..