• Обновено
Сонце Винил крпа Фотографија Позадина За Свадба Замокот на Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Деца фото студио CM6276
zoom_in

Сонце Винил крпа Фотографија Позадина За Свадба Замокот на Нови Ткаенина Фланелен боксери Backdrops За Деца фото студио

DEN 240.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Големина (мм):
Број На Модел На:
CM-6276
Пакет:
Yes
Тип:
Спреј Насликани
Бренд Име:
MEHOFOTO
Стил:
Деца
Материјал:
Фланелен
користат за:
Фото Студио
Тема:
Сценско Позадина
Стил:
Децата позадина,бременост позадина
се применуваат:
Свадба Позадина, Новородените позадина
клучен збор:
Фотографија позадина backdroud
кориснички:
камерата на сликање големина на слика додадете џеб
Винил Материјал:
може да се пеглааттенки повторна употреба
Новиот Материјал Фланелен:
Дебел од оксфорд,непроѕирни,може да се мијат,мазни
материјал оксфорд:
може да се пеглаатможе да се мијатНема навремено
Големина:
Maximum width 300cm(10ft)seamlessno splicing

Слични производи во категоријата..