• Обновено
Beibehang Модерен минималистички Европската 3D стерео Дамаск позадина спалната соба дневна соба хотелска соба полна со зелена 3d позадина се тркалаат
zoom_in

Beibehang Модерен минималистички Европската 3D стерео Дамаск позадина спалната соба дневна соба хотелска соба полна

DEN 816.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 Волумен
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Број На Модел На:
позадина се тркалаат
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Врежана
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Стил:
Европа

Слични производи во категоријата..