• Обновено
beibehang Внатрешни работи сликарство de papel parede 3d позадина свежи и убави сино пеперутка бања 3D подот може да се направи Зенит
zoom_in

beibehang Внатрешни работи сликарство de papel parede 3d позадина свежи и убави сино пеперутка бања 3D подот може

DEN 744.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Материјал:
Дрво влакна позадина
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
13614670

Слични производи во категоријата..