• Обновено
Обичај mural Акварел Коса Салон за Убавина Позадина Бербер Позадина Облека Продавница Спалната соба Обичај Mural
zoom_in

Обичај mural Акварел Коса Салон за Убавина Позадина Бербер Позадина Облека Продавница Спалната соба Обичај Mural

DEN 392.88

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Огноотпорни,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Анти-статички
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Текстилна Тапета Материјал:
Собираат
Бренд Име:
colomac
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени

Слични производи во категоријата..