• Обновено
beibehang камен школки ѕвезди 3d тротоарите камен сликарство водоотпорен самолепливи позадина налепници позадина de papel parede
zoom_in

beibehang камен школки ѕвезди 3d тротоарите камен сликарство водоотпорен самолепливи позадина налепници позадина de

DEN 828.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратен метар
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Водоотпорен,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Звук-Апсорбирање,Soundproof,Топлинска Изолација
Тип:
Хартиените Тапети
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13604022
Материјал:
Дрво влакна позадина
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Медитеранот
Површински Третман:
Печатени

Слични производи во категоријата..