• Обновено
beibehang Плажа Школки 3D Обичај de papel parede mural позадина се носат не се лизга водоотпорен задебелена самолепливи ПВЦ ѕид хартија
zoom_in

beibehang Плажа Школки 3D Обичај de papel parede mural позадина се носат не се лизга водоотпорен задебелена самолепливи

DEN 864.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Број На Модел На:
14192841
Тип:
Винил Позадини
Стил:
Медитеранот

Слични производи во категоријата..