• Обновено
Кинески Стил за Пејзаж Слики Ѕид Mural Изгрејсонце Планина Водопади Црвено-крунисан Кран Сопствени 3D Фото Позадина Дневна Соба
zoom_in

Кинески Стил за Пејзаж Слики Ѕид Mural Изгрејсонце Планина Водопади Црвено-крунисан Кран Сопствени 3D Фото Позадина

DEN 452.64

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Мувла-Доказ,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Soundproof,Водоотпорен,Топлинска Изолација,Звук-Апсорбирање,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Тип:
Текстилни Позадини
Функција:
Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животна Средина Пријателски,Формалдехид-бесплатно
Материјал:
Дрво влакна позадина
Површински Третман:
Слама
Стил:
кинески стил
Шема:
Yes
is_customized:
Yes
Употреба:
Забава,Администрација,Трговија,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Бренд Име:
jiadou
Број На Модел На:
MU1661
Текстилна Тапета Материјал:
Не-плетени

Слични производи во категоријата..