• Обновено
beibehang Пастирски Медитеранот не-плетени позадина стереоскопски 3D олеснување атмосфера во спалната соба полна продавница позадина позадина
zoom_in

beibehang Пастирски Медитеранот не-плетени позадина стереоскопски 3D олеснување атмосфера во спалната соба полна продавница

DEN 1632.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
5.3㎡
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Употреба:
Постелнината Соба
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Стил:
Модерна
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана
Број На Модел На:
C0142
Ниво претставува:
Три
Оценка:
Прво Одделение
оркестарот:
Село
Дали трговија:
Is
Тип на надворешна трговија:
излез
фенси:
580301,580302,580303,580304,580305
Спецификација:
0.53 * 10 m (cm)
is_customized:
Yes

Слични производи во категоријата..