• Обновено
beibehang тапети за ѕидови 3 d Сопствени високо ниво декоративни сликарство 3D позадина Европската акварел флорални позадина ѕид
zoom_in

beibehang тапети за ѕидови 3 d Сопствени високо ниво декоративни сликарство 3D позадина Европската акварел флорални

DEN 672.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратни метри
Употреба:
Администрација,Трговија,Рекреација,Апарати За Домаќинство
Функција:
Чад-Доказ,Водоотпорен,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација
Тип:
Текстилни Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
свила позадина
Број На Модел На:
15390665
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Површински Третман:
Печатени

Слични производи во категоријата..