• Обновено
beibehang 3D персоналните сопствени кат налепници фантазија кул небото отворено визуелното влијание три - димензионални плочка сликарство
zoom_in

beibehang 3D персоналните сопствени кат налепници фантазија кул небото отворено визуелното влијание три - димензионални

DEN 720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
123
Тип:
Хартиените Тапети
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Шема:
Персоналните Прилагодување
луо:
14987275

Слични производи во категоријата..