• Обновено
beibehang Не - плетени ткаенини Европски стил 3d притисок ѕид хартија Дамаск дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина позадина
zoom_in

beibehang Не - плетени ткаенини Европски стил 3d притисок ѕид хартија Дамаск дневна соба и спална соба во ЖИВО позадина

DEN 1272.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
5m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Тип:
Природен Материјал Позадини
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Стил:
Европа
Број На Модел На:
GB0010
Природен Материјал Позадина Материјал:
Растенијата
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Материјал:
Растенијата
Површински Третман:
Врежана

Слични производи во категоријата..