• Обновено
Beibehang Сопствена позадина фото 3d прекрасна делфини подводниот свет на бојадисана бања кат самолепливи mural
zoom_in

Beibehang Сопствена позадина фото 3d прекрасна делфини подводниот свет на бојадисана бања кат самолепливи mural

DEN 624.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1 квадратен метар
Функција:
Водоотпорен,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Материјал:
ЕП
Функција:
Формалдехид-бесплатно,Отпорен на Вода,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,самолепливи,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
дневна соба
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Стил:
Класичен
Шема:
Yes
Бренд Име:
beibehang
Површински Третман:
Exfoliator
Тип:
Винил Позадини
Број На Модел На:
Земјата позадина

Слични производи во категоријата..