• Обновено
beibehang Обичај фото 3d позадина Не-плетени mural слика ѕид налепница 3 d Lotus езерото и водопадот тремот сликарство Дневна соба
zoom_in

beibehang Обичај фото 3d позадина Не-плетени mural слика ѕид налепница 3 d Lotus езерото и водопадот тремот сликарство

DEN 720.00

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Димензии:
1m2
Функција:
Водоотпорен,Огноотпорни,Звук-Апсорбирање,Топлинска Изолација,Чад-Доказ,Влага-Доказ,Мувла Доказ,Soundproof,Анти-статички
Полнење Единица:
Јуани/Ролна
Функција:
Отпорен на вода,Формалдехид-бесплатно,Mildew Отпорни,Екстра Дебели,животната Средина Пријателски
Винил Тапет Тип:
Хартија Назад Винил Позадини
is_customized:
Yes
Употреба:
Трговија,Забава,Администрација,Апарати За Домаќинство
Употреба:
дневна соба
Површински Третман:
Печатени
Стил:
Модерна
Материјал:
Растенијата
Бренд Име:
beibehang
Број На Модел На:
13909891
Шема:
Персоналните Прилагодување
Тип:
Винил Позадини

Слични производи во категоријата..