• Обновено
Многу од 1 Парчиња x 500g Рака Крупни Плетење Резултати волна предиво Сина јоргованот Бледо Розова 522-5813
zoom_in

Многу од 1 Парчиња x 500g Рака Крупни Плетење Резултати волна предиво Сина јоргованот Бледо Розова 522-5813

DEN 959.76

Залиха
check Достапно за вашата нарачка

Техника:
прстен откачи
Употреба:
Рачно Плетење
Тип На Производ:
Помеша Предиво
Шема:
Обоена
Предиво Тип:
Чешлани
сила:
добро
Тип:
Волна Предиво Помеша
Стил:
Рачно Плетење
Пресврт:
добро
Материјал:
Волна / Кашмир
Функција:
Еко-Пријателски
Равномерност:
добро
Број На Модел На:
522-
Предиво Count:
#5-ГЛОМАЗНА ТЕЖИНА ПРЕДИВО

Слични производи во категоријата..